Výroba admin 21. januára 2022
Výroba výťahov

Pretože vieme, že mať dobre vyrobené komponenty je základ pre rýchlu montáž, využívame technológiu rezania laserom a ohraňovanie plechov na špičkových strojoch. CNC obrábacie centrum slúži na presné sústruženie čapov a hriadeľov prevádzacích kladiek. Ak sa niekedy navyhneme zváraniu, tak používame zváraciu technológiu MIG a TIG. K dispozícií máme aj tryskací box a lakovanie. S použitím týchto technológií sme schopní zabezpečiť vysokú kvalitu a presnosť výroby.

  • Používame najkvalitnejšie stroje a zariadenia
  • Laser PRIMA POWER PLATINO FIBER EVO rozmer stola 1,5x3,0 m, hrúbka ocele do 20 mm
  • Ohraňovací DURMA AD-R 30220 max. pracovná dĺžka stroja 3,0 m, pracovný tlak 220 t, max. hrúbka ocele 10 mm, nerezové ocele 8 mm
  • Obrábacie centrum FEELER FVP – 1300A 3-osé obrábacie centrum, x=1300 mm, y=610 mm, z=560 mm
  • Tryskací a lakovací box

0

Naša spoločnosť navrhuje a vyrába vlastné výťahy, nenakupujeme ich z druhých krajín. Naše portfólio výťahov zahŕňa výťahy od malých nákladných, cez osobné až po výťahy do nemocníc, škôl, úradov, pre telesne znevýhodnených a výťahy do náročných prevádzok.

Viac ako 20 ročné skúsenosti niektorých členov tímu z oblasti výťahového priemyslu sú pre Vás zárukou kvality a profesionality. Venujeme veľké úsilie na to, aby naše výťahy mali pre Vás atraktívny vzhľad, čo by bez vlastných projektantov a výroby nebolo možné.

0

Máte záujem o cenovú ponuku? Neváhajte