Kabíny admin 22. januára 2022
Kabíny

Naše kabíny sú navrhnuté podľa najprísnejších technických noriem. Sú vyhotovené z plechových profilov tak, aby bola dosiahnutá požadovaná pevnosť a zaistené Vaše bezpečie. Dávame si záležať na detailoch, prevedení, celkovom vzhľade a užitočnosti. Naše kabíny budú vždy individuálne navrhnuté podľa Vašich požiadaviek a prianí. Vieme spracovať vizualizáciu pre Vašu lepšiu predstavivosť. 

Ponúkame kabíny v prevedení:

 

ŠTRUKTUROVANÝ KOMAXIT V ODTIENI RAL

Prášková vypaľovaná farba podľa vzorkovníka RAL

POLYREY

Vysokotlaký laminát

NEREZ

so vzorom alebo hladký

BELLUS COLOR

najmodernejšie technológie nanášania farebných obrázkov na plech a následné vypálenie v peci

Názvoslovie

Madlo

Je súčasťou takmer každej kabíny, dodávame v štandardnom guľatom prevedení v povrchovej úprave NEREZ BRUS. Madlo je možné dodať aj s obdĺžnikovým prierezom.

Rohové panely

V prípade neprechodnej kabíny sú v zadných rohoch umiestnené panely s otvormi pre prirodzené vetranie kabíny. Rohové panely dodávame v prevedení štruktúrovaný komaxit RAL alebo z nerezového materiálu.

Zrkadlo

Zrkadlá dodávame v dvoch variantoch. Ako celoplošné panely, ktoré sú súčasťou steny kabíny alebo zrkadlá uchytené na terče.

Okopové lišty

Výťah je pri podlahe vybavený nerezovou okopovou lištou, ktorá zabraňuje nadmernému opotrebeniu a zničeniu kabíny.

Sedačka pre imobilné osoby

Je vyrábaná v celonerezovom prevedení.

 

Podhľady stropov
Nerezové povrchy kabín
Podlahová krytina - ALTRO výber zo vzorkovníka
Kabíny v prevedení KOMAXIT – práškové lakovanie

 

Spočíva v elektrostatickom nanášaní jemného plastového prášku. Ten je následne vo vypaľovacej peci roztavený a po schladení tvorí celistvú vrstvu pružného plastu bez nutnosti opakovať po rokoch jeho obnovu. Základná škála farieb vychádza zo vzorkovníka farieb RAL.

Vzorkovník
Kabíny v prevedení NEREZ

 

Svoje nezastupiteľné miesto majú určite aj kabíny z dekoratívneho nerezu. V kombinácii s podsvieteným tablom v kabíne vytvárajú krásne farebné kombinácie.

Základné vlastnosti POLYREY

 

-odolnosť voči praskaniu

-odolnosť voči nárazu

-odolnosť voči oderu

-odolnosť voči vlhkosti

-farebná stálosť

-odolnosť voči poškriabaniu

-odolnosť voči teplu

-ľahká údržba

-odolnosť voči chemickým čistiacim prostriedkom

-odolnosť voči prepáleniu cigaretou

Kabíny v prevedení POLYREY

 

vysokotlaká dekoratívna laminátová doska nalepená na stene kabíny

Výber zo vzorkovníka
Dizajn steny výťahu
Kabíny v prevedení BELLUS COLOR

 

Pripravili sme si pre Vás exkluzívny dizajn kabín, ktorý je možné vytvoriť nanášaním farieb na kovové povrchy tou najmodernejšou technológiou. Týmto spôsobom je možné dostať požadovaný vzor do Vašej kabíny a vytvoriť tak pôsobivý dojem už od vstupných dverí domu. Vybrali sme niekoľko motívov, ktoré ako dúfame, pôsobia príjemne a luxusne.

Kabínové tablá a privolávače

 

Ponúkame Vám možnosť farebného prevedenia tabla v kabíne. Či už zvolíte jednofarebné prevedenie alebo grafický vzor, jednoduchým spôsobom vytvoríte dizajnový prvok kabíny. Na ukážku sme pripravili niekoľko vzorov. Váš vybraný motív prenesiem na tablo kabíny. Tablo je uložené na svietiacich hranoloch. O farbe podsvietenia môžete rozhodnúť sami. Tablo s podsvietením je vložené do panelu z dekoratívnej nerezovej ocele. Tlačidlá môžete zvoliť hranaté alebo okrúhle. Ak dávate prednosť klasike, ponúkame Vám tablá z nerezovej ocele, či už s podsvietením alebo bez.

Privolávače

Privolávače dodávame v prevedení nerez brus, s povrchom vo Vami vybranej farbe alebo s obrázkom.

Máte záujem o cenovú ponuku? Neváhajte