O nás admin 6. februára 2020
Prečo si vybrať práve nás?
Spoločnosť LIFTWARE VÝŤAHY s.r.o. tvorí tím ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti projekcie, montáži, servisovania, rekonštrukcií a revizií výťahov ako zo zahraničia tak aj z pôsobenia na Slovensku.
U nás je zákazník na prvom mieste

Načúvame jeho požiadavkám, potrebám a ak je to len trochu technicky možné, sme schopní sa prispôsobiť. Pretože nepredávame uniformné kabíny, svojimi nápadmi môžete ovplyvniť jej vzhľad.

Máme vlastnú projekciu a vývoj

Viac ako dvadsaťročné skúsenosti našich projektantov nám dovoľujú nenakupovať technológiu od druhých firiem, ale vytvárať vlastnú. Preto sme schopní konštrukčné riešenie prispôsobiť na mieru.

Používame kvalitné komponenty

Používame kvalitné komponenty z EÚ. To je základ pre dlhú životnosť výťahu. Zaujímajte sa o to, odkiaľ pochádzajú jednotlivé diely výťahu.

Riadenie výťahu je neblokonavé

Riadenie výťahu je neblokované, tzn., servis je možné vykonávať v záručnej i pozáručnej prevádzke akejkoľvek odborne spôsobilej organizácii. Inej, než organizácii dodávajúcou a montujúcou toto výťahové zariadenie. Pri zmene servisnej organizácie nie sú požadované žiadne licenčné platby.

Precízna montáž výťahu

Snažíme sa o čo najrýchlejšiu montáž, ale predsa len, ide v prvom rade o kvalitu. Nesľubujeme nereálne termíny, ktoré potom rovnako nikto nedodrží. Nechajte si u potenciálneho dodávateľa výťahu ukázať priehlbeň, šachtu alebo strojovňu. Určite si potom urobíte predstavu o kvalite. Zlá montáž skracuje životnosť výťahu až o polovicu!

Presná výroba

Pri výrobe sa využíva technológia rezania laserom a ohýbania plechov. CNC obrábacie centrum využívame pri výrobe čapov pre kladky. Ak sa niekedy nevyhneme zváraniu, tak používame zváraciu technológiu MIG a TIG. Na týchto strojoch a s použitím technológií zvárania sme schopní zabezpečiť vysokú kvalitu a presnosť výroby. K dispozícii máme aj tryskací box a lakovanie.

Monitorovanie výťahu 365 dní v roku

V prípade poruchy vie servisný pracovník dopredu, čo sa stalo a môže tak skrátiť celkový čas opravy.

Dlhoročné skúsenosti

Tím tvoria ľudia s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výťahového priemyslu. Môžete od nás čakať technickú podporu, v prípade pochybností vysvetlenie alebo radu.

Zákazník

Je potrebné poznať problémy zákazníka a vedieť ich riešiť.

Inovácie

Hľadáme vždy tú najlepšiu cestu k uspokojeniu potrieb zákazníka, a to zvyšovaním kvality produktov, nevšedným dizajnom a prijateľnou cenou

Ľudia

Len skvelí ľudia môžu tvoriť skvelú firmu. Preto sa dlhodobo venujeme rozvoju svojich zamestnancov. Zvyšovaním ich odbornosti je konkurenčná výhoda nielen pre nás.

Naše sociálne siete
Máte záujem o cenovú ponuku? Neváhajte