Veci, ktoré vytvárame,

vytvárajú nás

KTO SME?

Spoločnosť LIFTWARE VÝŤAHY s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti montáží, servisovania, rekonštrukcií a revízií výťahov ako zo zahraničia, tak aj z pôsobenia na Slovensku. Našim primárnym cieľom je robiť veci lepšie a efektívnejšie, priniesť nadštandardnú výťahársku službu, ktorá svojimi inováciami predčí konkurenciu na Slovensku.

Výťahy

Individuálne riešime všetky požiadavky zákazníka, aby sme dosiahli najlepšie
možné riešenie pre každý objekt. Súčasťou našich služieb je projekcia, vybavenie stavebného povolenia vrátane kolaudácie, dodanie a montáž výťahovej techológie vrátane stavby novej výťahovej šachty. Zabezpečíme taktiež naväzné stavebné práce a elektro-práce, všetky potrebné skúšky a certifikáty výťahu, pripravíme kompletnú projektovú dokumentáciu. Hlavný dôraz kladieme na bezpečnosť, spoľahlivosť a dizajn dodávaných výťahov. Naše výťahy spĺňajú najprísnejšie požiadavky na spotrebu elektrickej energie a majú veľmi tichý chod.

Riadiaca elektronika výťahu od firmy LIFTWARE VÝŤAHY je na špičkovej technickej úrovni a umožňuje okrem iného nonstop monitoring chodu výťahu cez počítače v našom servisnom stredisku. Táto funkcia výrazne zefektívni našu prácu pri údržbe inštalovaného zariadenia a umožní profesionálny záručný aj pozáručný servis.

Riadiace systémy

Ucelená rada riadiacich systémov výťahu je výsledkom dlhodobého vývoja nášho hlavného partnera. Systém patrí ku svetovej technologickej špičke a svojich zákazníkov nachádza v Európe aj mimo nej. K hlavným benefitom patrí dlhodobá spoľahlivosť, funkcie zvyšujúce bezpečnosť a pohodlie osôb a predovšetkým autodiagnostika spolu s online monitoringom z kontrolného centra, zabezpečujúceho kvalitný servis a nízke náklady na chod servisu. Originálny rekuperačný systém umožňuje maximálne využitie energie a zaručuje nízke náklady na chod výťahového systému.

Nové funkcie

Veľký dôraz kladieme na neustály vývoj a zlepšovanie našich produktov s využitím najmodernejšej technológie. Riadenie a elektrická výzbroj výťahu zahŕňa web monitoring a automatické hlásenie porúch 24 hodín, čím sa znižuje riziko závažného poškodenia výťahu a nákladnej opravy. Web monitoring a rad ďalších nových funkcií prináša pohodlie a bezpečnosť užívateľom našich produktov.

Bezpečnosť

Používame len komponenty renomovaných dodávateľov s garantovanou kontrolou kvality.
Návrh, vývoj a následná výroba je zaistená našimi zamestnancami patriacimi k expertom v odbore, ktorí svoje odborné skúsenosti zdieľajú s našimi zákazníkmi. Nikdy nerobíme kompromisy
v kvalite.

Zodpovednosť

Jedným z hlavných cieľov vývoja našich produktov je znižovanie ich energetickej náročnosti, ktoré prinášajú úsporu elektrickej energie, z toho plynúce zníženie nákladov na chod výťahu a zmiernenie dopadu na životné prostredie.

Starostlivosť
o zákazníka

Rozumná cenová politka, dodanie v požadovanom termíne a 100% kvalite, schopnosť vytvárať riešenia na mieru, rýchly vývoj nových – zákazníkom požadovaných funkcií, technická podpora.

Efektivita

Jednoducho nastaviteľný inteligentný riadiaci systém s minimálnymi nárokmi na jeho montáž
a nastavenie. Tým minimalizujeme možné chyby pri inštalácii čo zaručuje dlhodobú spoľahlivosť systému.

Inovácia

Až 62% výťahov na Slovensku je starších ako 25 rokov

Zoznámte sa s našim tímom

Každý zamestnanec má čo to dočinenia s výťahovými spoločnosťami v rámci celej Európy. Naše dlhoročné skúsenosti sme sa rozhodli spoločne pretaviť do projektu LIFTWARE VÝŤAHY a spoločne s Vami zvyšujeme kvalitu výťahov.

Ubezpečujeme Vás, že vybrať si našu spoločnosť je tá

SPRÁVNA VOĽBA

Ozvite sa nám